Kategóriák
TOP termékek
Termékajánló
Hírlevél
Látogató számláló
1
6
4
7
2
0
5

ÁLLÁSHIRDETÉS

MHS-logo

Az MHS - Mikrohungária Sport Kft. - 1992-ben alakult, így elmondhatjuk, hogy immáron közel 30 éve foglalkozunk sportolókkal és sporteszközök forgalmazásával. A cégünk számos világmárka hazai kizárólagos forgalmazója. Büszkék vagyunk arra, hogy csapatban, csapatokkal és szövetségekkel dolgozunk és törekszünk az egyéni-, és a csapatsportok professzionális eszközökkel való kiszolgálására.

Keressük értékesítő csapatunk legújabb játékosát a kosárlabda piacra!

Értékesítőnek születtél és még a kosárlabdát is szereted és az álommunkád ennek a szűk keresztmetszete lenne?

Amit kínálunk:

  • Egy nagy múltra tekintő, ugyanakkor folyamatosan fejlődő cég csapattagja lehetsz.
  • Iroda frekventált helyen az Árpád híd közelében, ahol a közelben még 2 kosárpálya is található.
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget
  • Izgalmas szakmai kihívásokat
  • Közvetlen kapcsolatba kerülhetsz a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége (MKOSZ) csapataival és játékosaival.
  • Dolgozói kedvezményeket az általunk forgalmazott termékekre
  • 8 órás bejelentett munkabért és forgalomfüggő jutalmazást
  • Céges telefont
  • Nagyon finom kávét

Amit kérünk tőled:

  • Legalább 2-3 év tapasztalat sportszer értékesítésben
  • Nagyon jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel bírj
  • Saját gépjárművel rendelkezz, amelyikkel országosan bármelyik csapatot gond nélkül eléred, természetesen teljes költségtérítéssel.
  • Legyél motivált, eredményorientált jó csapatjátékos, de képes az önálló munkavégzésre is

Feladataid lesznek:

  • Magyar kosárlabda csapatok felkeresése, kapcsolatok fel/kiépítése
  • Folyamatos kapcsolattartás és kiszolgálás
  • Értékesített portfolió bővítése
  • Partnerek nyomon követése
  • Konkurencia figyelése
  • Árajánlatok, pályázati anyagok elkészítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Riportok és beszámolók készítése
  • A kollégák munkájának a segítése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Partnerhálózat bővítése, fejlesztése

Ha a fentiek alapján magadra ismertél, akkor küldd el hozzánk fényképes önéletrajzodat a peter@csapatsport.com email címre.

Webáruház készítés